Genel Bilgiler

Sempozyum Merkezi
13 Aralık 2019 tarihinde Uludağ Üniversitesi Prof. Dr. Mete Cengiz Kongre ve Kültür Merkezinde, 14 Aralık 2019 tarihinde Hilton Otel'de toplantılar gerçekleştirilecektir.

İzinler
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Sempozyum Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sempozyum Dijital Kitabı
Sempozyumde sunulacak panel ve konferans metinlerinin toplandığı sempozyum dijital kitabı, sempozyum sonrasında web sitesinde yayınlanacaktır..

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, sempozyum süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından sempozyum bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 14 Aralık 2019 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Sekreterya Hizmetleri
Sempozyum merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Sempozyum öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.


ULU-ONK 2019 | 17. Uludağ Onkoloji Sempozyumu © 2019